Služby zákazníkům

Provádíme mj. mimopořadníkový provoz tak, že obsluha pálenice převezme kvas a řádně označené nádoby na pálenku a v nejkratší době (např. když nepřijde řádně přihlášený pěstitel) zpracuje zakázku. Telefonicky pak dohodne vyzvednutí produktu.

Pomoc klientům

Zájemcům zajistíme v našich prostorách přípravu kvasů na drtiči ovoce. Klient po telefonické dohodě přiveze v době 8:00 - 9:00 nebo 15:00 - 16:00 hod. umyté ovoce a prázdné nádoby - do druhého dne je obsluha pálenice zpracuje a doporučí další postup k dosažení optimálního výsledku, a to s ohledem na změřenou cukernatost ovoce. Cena za zpracování je 1,20 Kč / 1 l kvasu.

Komplexní služba

Zabezpečení přípravy kvasu v pronajatých nádobách. Taktéž v této sezoně umožníme omezenému počtu klientů objednat si u nás komplexní službu přípravy kvasu, která v sobě zahrnuje tyto činnosti: - zapůjčení kvasné nádoby (do 100 l - 5,- Kč // nad 100 l - 9,- Kč za započatý týden pronájmu), - zpracování / nadrcení čistého a kvalitního ovoce klienta (1,20 Kč za 1 litr ovocné drti), - spotřebovaný materiál (kvasinky, desinfekce), zpravidla max. 20,- Kč na várku.